Waluty:
 

Polityka prywatnosci

Całkowicie bezpieczne zakupy, płatności i dostawa - Nasza platforma zakupowa osiągnęła najwyższy możliwy standard branżowy, niezależnie sprawdzony audyt bezpieczeństwa, aby osiągnąć zgodność z Tier 1 PCI. Jesteśmy również niezależnie akredytowani przez organ branżowy ds. Interaktywnej sprzedaży online - Interactive Media and Retail Group (IMRG.org). Osiągnęliśmy BOTH ISIS (Internet Shopping is Safe) oraz IDIS (Internet Delivery is Safe) Akredytacje od tego organu. Możesz całkowicie ufać sklepom internetowym od komputera do dostawy, które poprawnie uzyskały obie te akredytacje.

Używamy standardowego bezpiecznego oprogramowania serwerowego (Secure Socket Layer - 1024 bitowy certyfikat SSL Global Server) w połączeniu z DataCash i Verisign. Twoje dane finansowe i osobiste, w tym numer karty kredytowej, imię i nazwisko oraz adres i numer telefonu, są zaszyfrowane, aby nie można było ich przeglądać podczas podróży przez Internet. Wszystkie dane osobowe będą następnie przechowywane w naszej odizolowanej sieci, chroniąc ją przed wszelkimi nadużyciami lub kompromisami. Zachęcamy do kliknięcia logo Verisign w celu weryfikacji.

Nigdy nie bierzemy zapłaty za zamówione towary, dopóki te towary nie zostaną faktycznie wysłane lub bez wyraźnej uprzedniej zgody klienta.

Ostrzeżenia przeglądarki Nasza strona internetowa została zaprojektowana w taki sposób, aby zawierała wyrafinowaną technologię nawigacji i przeglądania Internetu, która zapewnia naszym klientom najwyższy poziom funkcjonalności i możliwości zakupu. Aby to zrobić, konieczne jest użycie określonych języków oprogramowania internetowego, takich jak Java Script, a zatem jeśli wyłączyłeś pewne funkcje przeglądarki, takie jak Java Script, nie będziesz w stanie ukończyć części kasy naszej witryny. Podobnie, jeśli aktywowałeś najwyższe poziomy bezpieczeństwa w swojej przeglądarce, to czasami wyłącza Java Script automatycznie i wstawia ostrzeżenia lub okna dialogowe na https lub zabezpieczone strony internetowe. Wszystkie nasze przekazywanie, przechowywanie i użytkowanie informacji jest w 100% bezpieczne i weryfikowane przez Verisign zgodnie z powyższym pieczęcią. Jeśli chcesz dokonać zakupu na stronie cheapbagsclearance.com, aktywuj ustawienia Java Script w przeglądarce. Zawsze możesz je zresetować po zakończeniu transakcji. Gwarancja

Nasza gwarancja zakupów chroni Cię podczas zakupów na naszej stronie - nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swojej karty kredytowej. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami na stronie cheapbagsclearance.com w celu omówienia bezpieczeństwa.

Wszystkie towary oferowane przez firmę będą spełniać zobowiązania wynikające z przepisów o ochronie konsumentów. Wyznaczona obsługa klienta Skupiamy się na minimalizacji nieuczciwych transakcji w sieci. Jako dodatkowy środek ostrożności, mamy wyznaczony zespół obsługi klienta, który skontaktuje się z Tobą w celu rozpoznania głosu i autoryzacji, jeśli nasze zabezpieczenia nie zostaną spełnione lub jeśli podejrzewamy jakiekolwiek niewłaściwe użycie. Ochrona klienta - Dążymy do ochrony Twojej prywatności. Będziemy używać tylko informacji podanych w momencie składania zamówienia lub podczas składania zapytania za pomocą wszelkich środków, które są zbierane zgodnie z prawem i zgodnie z ustawą o ochronie danych z 1998 r. Jest ona zbierana przez personel Senior cheapscountarance.com i wszystkie transakcje zainicjowane przez cheapbagsclearance. com na tej stronie są poufne. Twoje imię i nazwisko nie zostanie dodane do żadnej listy mailingowej i nigdy nie przekazujemy tych informacji stronom trzecim, bez zgody klienta.

Twoje dane osobowe - Gromadzimy informacje o Tobie z dwóch głównych powodów:
* Aby przetworzyć zamówienie i
* Aby zapewnić Ci jak najbardziej wydajną obsługę.
Rodzaj informacji, które będziemy gromadzić o Tobie, zawiera: - Twoje imię i nazwisko, adres, numer telefonu, rozmiar, adres e-mail, wiek, numer telefonu i płeć. Pamiętaj, że niektóre z tych pól są opcjonalne, a informacje są używane tylko po to, aby zapewnić naszym klientom produkty, które im odpowiadają, tak skutecznie, jak to możliwe. Nigdy nie zbieramy poufnych informacji o Tobie bez Twojej wyraźnej zgody.
Zebrane informacje będą wykorzystywane do osobistego kontaktu i informowania o wszelkich ofertach, wyprzedażach lub promocjach przeprowadzanych przez cheapbagsclearance.com. Nigdy nie zamierzamy wysyłać e-maili do klienta, chyba że otrzymamy najpierw jego zgodę. Klienci mogą zostać automatycznie usunięci z naszej listy mailingowej, wysyłając e-mail. Uwaga - zautomatyzowany proces usuwa adres e-mail, który otrzymujemy. Zazwyczaj jest to podstawowy adres e-mail lub zwrotny adres e-mail.

Kontrolowanie danych osobowych - Staramy się, aby posiadane przez nas informacje były dokładne i aktualne. Dane osobowe będą przechowywane w bezpieczny sposób, zgodnie z naszą wewnętrzną polityką bezpieczeństwa, Ustawą o ochronie danych z 1998 r., Zgodnością PCI Tier 1 i prawem.

Śledzenie klientów - Używamy technologii do śledzenia wzorców zachowań naszych gości na naszej stronie, abyśmy mogli przyspieszyć procedurę płatności dla Ciebie, dostarczyć odpowiednie produkty i oferty specjalne dla Ciebieou, w najprostszy w użyciu sposób.

Będzie to obejmować użycie "cookie", który będzie przechowywany w przeglądarce. "Cookie" to mały plik tekstowy przechowywany na twoim komputerze, który pomaga nam rozpoznać, kim jesteś. Te informacje pomagają nam uzyskać informacje o Tobie, dzięki czemu nie musisz ponownie wprowadzać swoich danych. Zazwyczaj można zmodyfikować przeglądarkę, aby temu zapobiec. Zebrane w ten sposób informacje mogą być wykorzystywane do identyfikacji użytkownika, chyba że zmodyfikujesz ustawienia przeglądarki.

Jeśli masz jakieś pytania / komentarze dotyczące prywatności, skontaktuj się z nami.

Powrót