Waluty:
 

Dostawa i zwroty

Shippping
Korzystamy z usługi International Express Service dla wszystkich przesyłek międzynarodowych. W przypadku, gdy każdy przedmiot w twoim zamówieniu jest w magazynie, towar zostanie wysłany 2-3 dni po otrzymaniu zamówienia. Proszę czekać około 3-5 dni roboczych od wysyłki. Dodatkowe opóźnienia mogą wystąpić w miesiącach wrzesień-marzec z powodu dużego popytu i dużego obciążenia usług pocztowych i ceł. W związku z tym produkty mogą być odbierane po zakończeniu Świąt Bożego Narodzenia, jeśli zamówienie zostanie złożone za późno, dziękuję za wyrozumiałość. A twarz północna nie jest odpowiedzialna za utratę lub uszkodzenie twojego zamówienia podczas transportu. Ta odpowiedzialność jest przekazywana Tobie, gdy tylko przekazujemy Twoje zamówienie firmie przewozowej. Zamówienia międzynarodowe mogą podlegać podatkom / cło importowym. W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt z lokalnym organem celnym.

Anulowanie
Jeśli chcesz anulować swoje zamówienie, musisz natychmiast wysłać do nas e-mail. Obowiązuje bezpłatna opłata za anulowanie. Większość zamówień jest wysyłanych w ciągu 1-2 dni od daty zamówienia. Wysłane zamówienia nie mogą być anulowane.

Zwraca
W mało prawdopodobnym przypadku błędów produkcyjnych wymienialibyśmy / naprawialiśmy produkty bez żadnych kosztów dla klienta. Aby zwrócić przedmiot, należy wysłać do nas wiadomość e-mail i poinformować nas o przyczynie. Prześlemy ci dalsze instrukcje. Po dostarczeniu towaru otrzymasz od nas oryginalną metodę płatności.

Wymiana walut Skontaktuj się z nami za pomocą identyfikatora zamówienia i numeru śledzenia zamówienia. Jeśli chcesz wymienić przedmioty na inny styl, musisz zwrócić produkty w celu uzyskania zwrotu (zgodnie z zasadami dotyczącymi zwrotów) i złożyć nowe zamówienie na wybrany styl.
Musisz skontaktować się z nami przed wysłaniem przedmiotów z powrotem. Wszystkie przedmioty odesłane do nas muszą być w oryginalnym stanie, tzn. Nie być zużyte, zmieniane lub umyte, z dołączonymi wszystkimi tagami. Zużyte lub brudne przedmioty zostaną zwrócone do Ciebie.
Nie pokrywamy kosztów wysyłki przesyłek, ponosisz odpowiedzialność za przesyłkę zwrotną oraz koszty wysyłki i wysyłki przesyłki z powrotem do Ciebie.

Powrót